Skákací boty Boskovice


Go to content

Foukačky

Foukačky

Foukačky


Zažijte pocity domorodců či pravěkých lovců při střelbě z foukačky. Budete překvapeni přesností Vaší střelby - foukačka střílí šipky s velkou přesností až na 20m, dostřel cca 40m.
Skvělá a nenáročná zábava pro všechny, ideálně pro soutěživé týmy a rodiny. Máme pro Vás duralové foukačky délky 160 cm, které jsou vybaveny zásobníkem na 20 ocelových šipek se zakalenými hroty. Přestože hroty šipek nejsou napuštěny jedem, jsou velmi ostré a vystřelená šipka má překvapivou razanci. Je třeba dbát na opatrnost a dodržovat zásady bezpečné střelby.
Foukačky s ocelovými šipkami půjčujeme pouze osobám starším 18let, mladší osoby si u nás mohou zastřílet pod dohledem dospělé osoby. Ke každé zapůjčené foukačce si můžete zapůjčit terče za 20 Kč (při střílení na naší provozovně máte terče k dispozici zdarma) a libovolné množství šipek – standardně je dodáno 20 ks v zásobníku. Při ztrátě, nebo poškození šipky je účtována částka 3 Kč za 1 šipku. Pro lepší pocit a hygienu pro Vás máme dezinfekční sprej na čistění a náustku. Na přání zajistíme pro vaše akce osobní bezpečnostní dozor za smluvní ceny.Back to content | Back to main menu